הכרונולוגיה של הקוריה

קריאה לשירות הכנסייה: ''בואו ולכו אחריי

הכרונולוגיה של הקוריה - 1900

סגן הקוסטוד: Prospero Maria DA MERENNES

‏‎מועצת המנהלים: Luigi DA LLOA
Antonio DA MARINO
Ermete DA KOLINETZ
Giuseppe DA NANTES

מזכיר: Giovanni DA CAVE ?

 

1901

סגן הקוסטוד: Prospero Maria DA MERENNES

‏‎מועצת המנהלים: Luigi DA LLOA
Antonio DA MARINO
Ermete DA KOLINETZ
Domenico DA VAFLEURY

מזכיר: Giuseppe DA ROMA

1902

סגן הקוסטוד: Prospero Maria DA MERENNES

‏‎מועצת המנהלים: Luigi DA LLOA
Antonio DA MARINO
Ermete DA KOLINETZ

מזכיר: Giovanni DA CAVE ?

 

1903

סגן הקוסטוד: Prospero Maria DA MERENNES

‏‎מועצת המנהלים: Antonio DA MARINO
Ermete DA KOLINETZ
Domenico DA VAFLEURY
Celestino DA S. GIORGIO DE SACOS

מזכיר: Giovanni DA CAVE

1904

סגן הקוסטוד: Prospero Maria VIAUD

‏‎מועצת המנהלים: Antonio NICOLINI
Ermete KOHOUT
Domenico MARQUET

מזכיר: Giovanni GRAMICCIA

 

1905

סגן הקוסטוד: Prospero Maria VIAUD

‏‎מועצת המנהלים: Ermete KOHOUT
Domenico MARQUET
Celestino FRAGA
Giovanni GRAMICCIA

מזכיר: Giovanni GRAMICCIA ?

1906

סגן הקוסטוד: Alessandro Maria COUGET

‏‎מועצת המנהלים: Domenico MARQUET
Celestino FRAGA
Giovanni GRAMICCIA
Bernardino REFATTI

מזכיר: Nazario ROSATI

 

1907

סגן הקוסטוד: Alessandro Maria COUGET

‏‎מועצת המנהלים: Celestino FRAGA
Giovanni GRAMICCIA
Bernardino REFATTI
Alessio BOGEY

מזכיר: Nazario ROSATI

1908

סגן הקוסטוד: Ladislao MAYE

‏‎מועצת המנהלים: Celestino FRAGA
Giovanni GRAMICCIA
Bernardino REFATTI
Alessio BOGEY

מזכיר: Nazario ROSATI

 

1910

סגן הקוסטוד: Ladislao MAYE

‏‎מועצת המנהלים: Giovanni GRAMICCIA
Bernardino REFATTI
Alessio BOGEY
Giusto GASTELU

מזכיר: Nazario ROSATI

1921

סגן הקוסטוד: M.R.P. Prospero M. VIAUD

‏‎מועצת המנהלים: R.P. Costantino MARTINEZ
R.P. Sabino MAROTTA
R.P. Ermete KOHOUT
R.P. Giovanni FOREST DONEGAN

מזכיר: R.P. Igino NUTI

 

1923

סגן הקוסטוד: Prospero M. VIAUD

‏‎מועצת המנהלים: Sabino MAROTTA
Ermete KOHOUT
Giusto GASTELU
Giacomo EGAN
Paolo CHENEAU

מזכיר: Ambrogio CIRILLI

1926

סגן הקוסטוד: Emmanuele OZANNE

‏‎מועצת המנהלים: Ermete KOHOUT
Giusto GASTELU
Giacomo EGAN
Prospero M. VIAUD
Sabino MAROTTA

מזכיר: Ambrogio CIRILLI

 

1928

סגן הקוסטוד: Emmanuele OZANNE

‏‎מועצת המנהלים: Prospero M. VIAUD
Sabino MAROTTA
Ermete KOHOUT
Giusto GAZTELU
Goffredo HUNT

מזכיר: Ambrogio CIRILLI

1931

סגן הקוסטוד: Emmanuele OZANNE

‏‎מועצת המנהלים: Sabino MAROTTA
Ermete KOHOUT
Giusto GAZTELU
Goffredo HUNT
Prospero M. VIAUD

מזכיר: Teofilo BELLORINI

 

1934

סגן הקוסטוד: Emmanuele OZANNE

‏‎מועצת המנהלים: Pietro LARRUCEA
Francesco SOLANO LAVAL
Sabino MAROTTA
Ermete KOHOUT
Giuseppe DOWLING

מזכיר: Teofilo BELLORINI

1937

סגן הקוסטוד: Emmanuele OZANNE

‏‎מועצת המנהלים: Celestino CEBRIAN
Francesco SOLANO LAVAL
Sabino MAROTTA
Ermete KOHOUT
Giuseppe DOWLING

מזכיר: Teofilo BELLORINI

 

1943

סגן הקוסטוד: Francesco SOLANO LAVAL

‏‎מועצת המנהלים: Celestino CEBRIAN
Bonaventura SAMSON
Eutimio CASTELLANI
Pasquale OSTERTAG
Bonaventura SIMON

מזכיר: Teofilo BELLORINI

1946

סגן הקוסטוד: Francesco SOLANO LAVAL

‏‎מועצת המנהלים: Celestino CEBRIAN
Bonaventura SAMSON
Pasquale OSTERTAG
Sabino MAROTTA
Bonaventura SIMON

מזכיר: Teofilo BELLORINI

 

1950

סגן הקוסטוד: Adriano BUFFERNE

‏‎מועצת המנהלים: Bonaventura SAMSON
Pasquale OSTERTAG
Sabino MAROTTA
Bonaventura SIMON
Paolo LANSEROS

מזכיר: Teofilo BELLORINI

1953

סגן הקוסטוד: Adriano BUFFERNE

‏‎מועצת המנהלים: Paolo Lanseros
Leonardo BERARDI
Bonaventura SIMON
Odorico STENNER
Amedeo DABOUS

מזכיר: Teofilo BELLORINI

 

1957

סגן הקוסטוד: Gian Giuseppe ALLIOT

‏‎מועצת המנהלים: Giuseppe UZAL
Giacinto Wilmes
Eugenio HOADE
Costanzo PILMES
Basilio TALATINIAN
Pier Giorgio CHIAPPERO

מזכיר: Ignazio MANCINI

1959

סגן הקוסטוד: Gian Giuseppe ALLIOT

‏‎מועצת המנהלים: Giacinto Wilmes
Alberto ROCK
Giuseppe BARRIUSO
Ignazio MANCINI
GIACOMO PERRY
Carlo CORNILLE

מזכיר: Eugenio TONINI

 

1963

סגן הקוסטוד: Gian Giuseppe ALLIOT

‏‎מועצת המנהלים: Giacinto Wilmes
Alberto ROCK
Firmino LOPEZ
Giorgio LUGANS
Patrizio COYLE
Pacifico GORI

מזכיר: Eugenio TONINI

1965

סגן הקוסטוד: Gian Giuseppe ALLIOT

‏‎מועצת המנהלים: Bonaventura AKIKI
Giorgio LUGANS
Kevino MOONEY
Giuseppe MONTERO
Pacifico GORI
Elpidio PAX

מזכיר: Antonio GUERRA

 

1968

סגן הקוסטוד: Giorgio LUGANS

‏‎מועצת המנהלים: Amé HENRY
Gedeone STOL
Basilio TALATINIAN
Saverio GEISER
Justo ARTARAZ
Erminio RONCARI

מזכיר: Carlo CECCHITTELLI

1971

סגן הקוסטוד: Giorgio LUGANS

‏‎מועצת המנהלים: Gualtiero BRIAND
Gedeone STOL
Basilio TALATINIAN
Antonio FOLEY
Castor GARCIA
Raffaele ANGELISANTI

מזכיר: Giuseppe CREMONA

 

1974

סגן הקוסטוד: Giovanni BRIAND

‏‎מועצת המנהלים: Giorgio LUGANS
Odorico STENNER
Basilio TALATINIAN
Ruggero PETRAS
Castor GARCIA
Raffaele ANGELISANTI

מזכיר: Teofilo GORI

1982

סגן הקוסטוד: Justo ARTARAZ

‏‎מועצת המנהלים: Antonio FOLEY
Giovanni BATTISTELLI
Ignacio PEÑA
Maroun YOUNAN
Silvano LASZLO
Vianney DELALANDE

מזכיר: Teofilo GORI

 

1985

סגן הקוסטוד: Justo ARTARAZ

‏‎מועצת המנהלים: Antonio PARISIO
Giovanni BATTISTELLI
Halim NOUJAIM
Ignacio PEÑA
Salesio SELINGER
Vianney DELALANDE

מזכיר: Carlo CECCHITELLI

1987

סגן הקוסטוד: Justo ARTARAZ

‏‎מועצת המנהלים: Aloysius G. FLORIO
Augustyn SZYMANSKI
Halim NOUJAIM
Ignacio PEÑA
Jean BRIAND
Ludovico REALI

מזכיר: Giuseppe NAZZARO

 

1990

סגן הקוסטוד: Justo ARTARAZ

‏‎מועצת המנהלים: Claudio BARATTO
Espedito LISIECKI
Eugenio KAMAR
Antoine DEFAUW
Castor GARCIA
Aloysius G. FLORIO

מזכיר: R.P. Giuseppe NAZZARO

1993

סגן הקוסטוד: Castor GARCIA

‏‎מועצת המנהלים: Claudio BARATTO
Vincenzo GRZYSKA
Antoine DEFAUW
Peter VASKO
Georges ABOU-KHAZEN
Artemio VITORES

מזכיר: Ruggero Erba

 

1996

סגן הקוסטוד: Castor GARCIA

‏‎מועצת המנהלים: Virginio RAVANELLI
Paul SYLVESTRE
Vincenzo GRZYSKA
Artemio VITORES
Georges ABOU-KHAZEN
Peter VASKO

מזכיר: Ruggero Erba

1999

סגן הקוסטוד: Castor GARCIA

‏‎מועצת המנהלים: Johannes SIMON
Michele PICCIRILLO
Artemio VITORES
Abd El-Masih FAYEZ FAHIM
Peter VASKO
Dobromir JASZTAL

מזכיר: Vincenzo IANNIELLO

 

2001

סגן הקוסטוד: M.R.P. Castor GARCIA

‏‎מועצת המנהלים: R.P. Daniel ANDRES
R.P. Abdel Massih FAYEZ FAHIM
R.P. David Maria JAEGER
R.P. Dobromir JASZTAL
R.P. Michele PICCIRILLO
R.P. Paul SYLVESTRE

2004

סגן הקוסטוד: M.R.P. Artemio VÍTORES GONZÁLEZ

מועצת המנהלים: R.P. Johannes (Herbert Walter) SIMON
R.P. Arturo VASATURO
R.P. Jerzy KRAJ
R.P. Athanasius (Stephen) MACORA
R.P. Rachid MISTRIH
R.P. Nicolas MÁRQUEZ

 

2007

סגן הקוסטוד: M.R.P. Artemio VÍTORES GONZÁLEZ

מועצת המנהלים: R.P. Gregor GEISER
R.P. Athanasius MACORA
R.P. Noel MUSCAT
R.P. Rachid MISTRIH
R.P. Dobromir JASZTAL
R.P. Nicolas MÁRQUEZ

2009

סגן הקוסטוד: Artemio Vitores

‏‎מועצת המנהלים: Noel MUSCAT
Athanasius MACORA
Rachid MISTRIH
Dobromir JASZTAL
Nicolás MÁRQUEZ GUTIÉRREZ
Gregor GEIGER

מזכיר: Stéphane MILOVITCH

 

2010

סגן הקוסטוד: M.R.P. Artemio VÍTORES GONZÁLEZ

‏‎מועצת המנהלים: R.P. Noel MUSCAT
R.P. Peter VASKO
R.P. Amjad SABBARA
R.P. Martin RAFAEL ZAVALETTA
R.P. Seweryn LUBECKI
R.P. Stéphane MILOVITCH

מזכיר: R.P. Silvio Rogelio DE LA FUENTE

  • אוקטובר
    • ב
    • ג
    • ד
    • ה
    • ן
    • ש
    • א
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15
    • 16
    • 17
    • 18
    • 19
    • 20
    • 21
    • 22
    • 23
    • 24
    • 25
    • 26
    • 27
    • 28
    • 29
    • 30
    • 31

לוח שנה

03/04/2015 CELEBRATIONS

Calvary: 8.00 The Lord's Passion Via Crucis: 11.30 Holy Sepulchre: 16.00 Office – 20.10 Funeral Procession

05/04/2015 CELEBRATIONS

Easter Sunday Holy Sepulchre: 7.30 Simple Entrance – 8.00 Solemn Mass & Procession – 17.00 Daily Procession

06/04/2015 CELEBRATIONS

Emmaus (Qubeibeh): 10.00 Solemn Mass (Custos) – 14.30 Vespers Holy Sepulchre: 8.00 Solemn Mass – 17.00 Daily Procession

24/04/2015 CELEBRATIONS

Capernaum: 17.00 Solemn Mass

26/04/2015 CELEBRATIONS

Jericho: 9.30 Solemn Mass

2011 - © Gerusalemme - San Salvatore Convento Francescano St. Saviour's Monastery
P.O.B. 186 9100101 Jerusalem - tel: +972 (02) 6266 561 - email: custodia@custodia.org